Informacje na różne, ciekawe tematy.

Tanie domy mieszkalne

Szacując koszta postawienia domu w różnorodnych technikach, widać że domy z drewna pomimo wysokich cen drewna są o 25 – 30 procent niższe od tradycyjnych. Jeżeli weźmiemy pod uwagę koszty utrzymania domu tudzież niezbędną energię do jego ogrzania, to są one kilkunastokrotnie mniejsze porównując do zużytej w domach murowanych.

Od wielu lat zauważamy w kraju powrót do stawiania budynków w konstrukcji drewnianej. Bardzo ładnie komponują się one z krajobrazem oraz zapewniają użytkownikom zdrowy mikroklimat. Na naszej witrynie www dodaliśmy do każdego drewnianego domu mieszkalnego cennik, tak by momentalnie mieli Państwo przejrzystą wiadomość odnośnie aktualnej ceny wzniesienia domu z drewna.

Żywotność domu drewnianego szacuje się na minimum 50 lat a dzięki właściwej eksploatacji a także konserwacji z pewnością jest możliwym go w dużym stopniu wydłużyć; jakkolwiek wystarczy odwiedzić jakikolwiek skansen, by zobaczyć, że domy drewniane wytrwale stawiają opór upływowi czasu. Polska to obszar klasycznego budownictwa z drewna.

Na życzenie wykonujemy dowolny projekt, który to spełnia wymagania stawiane budynkom wznoszonym w naszej nowatorskiej technologii. Budujemy tanie domy mieszkalne, jesteśmy nadzwyczaj elastyczni a także prędko dostosowujemy się do życzeń naszych klientów.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>